info@teknogelisim.net

0850-560-2-560

Gülük Mah. Osman Kavuncu Cad. Düvenönü İş Mrk. Kat:2 No:204 Melikgazi/KAYSERİ

Hakkımızda

Anasayfa-Hakkımızda
Firma Hakkında

Müşteri memnuniyeti eksenli çalışmalarımızda hedefimiz
hatasız ve zamanında iş teslimidir.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrudexe rc itation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea com modo consequat. Duis aute irure.

Ürünlerimiz
Kayseri Madencilik

Hakkımızda daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Yaptığımız ve bundan sonra yapacağımız tüm işlerimizde ilk hedefimizdir müşteri memnuniyeti. Aldığımız tüm işleri hacim ayırt etmeksizin bu eksende yapmaya çalışıyoruz.En önemli referansımız olan müşteri memnuniyetini hiçbir zaman gözardı etmeden aynı titizlikle tüm işlerimize yansıtmaya çalışıyoruz.

Hızlı Ulaşım ve Destek

Tarafımıza iletilen projeleri ister sizin tercih ettiğiniz isterseniz mimarlarımızın sunacağı malzemelerle en kısa sürede fiyetlendırma ve imalat için gerekli programı tarafınıza sunuyoruz. Bunu malzeme görselleri ve numuneleri ile destekleyerek en güzel sonucu almayı hedefliyoruz.

Teknolojik Gelişmeler

Dayanıklı ve standart ürünlerin kalite kontrolleri, en gelişmiş ileri teknoloji yöntemleriyle yapılmaktadır. Teknolojiye bu kadar ciddi yatırım yapan Hat Mermer, yeni teknolojiler ile müşterilere özel ürünler üretilebilmektedir.

Yeni Tasarımlar

Günümüz insanı teknolojinin çok hızlı ilerlemesinin yanında doğal malzemelerden hiçbir zaman vazgeçmemekte. Gündelik hayatta kullanılan ürünlerden büyük projelere kadar her türlü yeniliği takip edip kendi iş alanımıza entegre ederek yeni tasarımlar yeni ürünler üzerinde sürekli çalışıyoruz.

Garantili Hizmet

Seçilen malzemelerle yapılacak uygulamalarda oluşabilecek tüm olumsuzlukları önceden belirleyip yaşanabilecek problemlerin önüne geçmek için titizlikle çalışıyoruz.İmalatlar sonrasında ise olumsuzluk yaşanmaması adına kullanım detaylarını paylaşarak eserlerimizin uzun süre ilk günkü güzelliğini korumalarını hedefliyoruz.

Kaliteli Hizmet Anlayışı

Kaliteyi ulaşılması gereken bir hedeften öte, devamlı gelişim ve süreklilik gösteren bir süreç olarak algılamaktadır. İnsan ve ürün kalitesini etkileyen tüm iş süreçlerini iyileştirmek ve geliştirmek için çalışmalar yapmaktadır.